Tester Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1176500

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Tester ds. automatyzacji i robotyzacji

Lokalizacja: zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
Stawka: 80-100 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP
Godziny pracy: elastyczne

Stos technologiczny:
Microfocus UFT, JMeter, SoapUI

Projekt:
Projekty rozwoju systemów bilingowych

Czym będziesz się zajmował:
• Przygotowanie i bieżące utrzymanie skryptów automatyzujących procesy biznesowe - na środowisku testowym i produkcyjnym.
• Pisanie testów automatyczne w Microfocus UFT i JMeter
• Przygotowanie scenariuszy testowych dla wdrażanych zmian
• Przygotowanie danych do testów
• Wykonywanie testów integracyjnych API.
• Zgłaszanie i retestowanie defektów

Co otrzymasz:
• Długofalową współpracę
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
• Potwierdzone doświadczenie w automatyzacji testów z wykorzystaniem Microfocus UFT.
• Potwierdzone doświadczenie w realizacji testów wydajnościowych z wykorzystaniem JMeter, SoapUI
• Znajomość systemów do wersjonowania kodu
• Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (informatyka, matematyka, finanse-rachunkowość itp.)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
• Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
• Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
• Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
• Oferta
• Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy