Tester Oprogramowania

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

 Zakres zadań:

  • Udział w testowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznychopartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki;
  • Projektowanie i implementacja testów;
  • Organizacja i utrzymywanie środowiska testowego;
  • Tworzenie i przegląd przypadków testowych;
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych;
  • Analiza błędów z Zespołami Scrumowymi;
  • Przygotowanie raportów i wniosków z testów;
  • Zapewnienie jakości wytwarzanego oprogramowania, re-testy zgłoszonych i dostarczonych poprawek;
  • Współpraca z zespołami frontendowymi, backendowymi, analitykami.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2-letnie doświadczenie w testowaniu systemów opartych o mikrosewisy;
  • Doświadczenia w przygotowywaniu scenariuszy testowych;
  • Doświadczenie w testowaniu API;
  • Znajomość standardów związanych z wytwarzaniem oprogramowania Agile;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów związanych z tworzeniem oprogramowania;
  • Dokładność i systematyczność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerów, analityków wytwarzających oprogramowanie podejściem zwinnym;
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.