Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie

Team Connect Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

 Zakres zadań:

  • Udział w testowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznychopartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki;
  • Projektowanie i implementacja testów;
  • Organizacja i utrzymywanie środowiska testowego;
  • Tworzenie i przegląd przypadków testowych;
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych;
  • Analiza błędów z Zespołami Scrumowymi;
  • Przygotowanie raportów i wniosków z testów;
  • Zapewnienie jakości wytwarzanego oprogramowania, re-testy zgłoszonych i dostarczonych poprawek;
  • Współpraca z zespołami frontendowymi, backendowymi, analitykami.

Wymagania

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2-letnie doświadczenie w testowaniu systemów opartych o mikrosewisy;
  • Doświadczenia w przygotowywaniu scenariuszy testowych;
  • Doświadczenie w testowaniu API;
  • Znajomość standardów związanych z wytwarzaniem oprogramowania Agile;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów związanych z tworzeniem oprogramowania;
  • Dokładność i systematyczność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerów, analityków wytwarzających oprogramowanie podejściem zwinnym;
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy