Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanwisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie testów manualnych oprogramowania, które dostarczamy do naszych klientów, którzy są największymi, często będącymi liderami swoich branż markami. Czeka na Ciebie praca w zespole ceniącym przyjazną atmosferę pracy, potwierdzoną certyfikatem Great Place To Work®

Zadania

  • Wykonywanie testów aplikacji i raportowanie wykrytych błędów
  • Zarządzanie incydentami i zgłoszeniami Klientów (telefoniczne i e-mailowe)
  • Komunikacja z Klientem
  • Wsparcie Zespołu w bieżących pracach
  • Wsparcie Klientów w obszarze jego produktów

Wymagania

  • Zdolności analityczne
  • Certyfikat ISTQB
  • Umiejętności pracy w Zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Podejmowanie inicjatyw
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Znajomość podstaw SQL, baz danych, Java Script
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwijania umiejętności (rozwój w kierunku Młodszego wdrożeniowca)
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy