Tester manualny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kogo szukamy?

Osoby odpowiedzialnej i spostrzegawczej, która swoją pracą pomoże nam w zapewnieniu wysokiej jakości oprogramowania, osoby z doświadczeniem w testowaniu manualnym aplikacji, zainteresowanej dalszym rozwojem w obszarze testowania, osoby pozytywnie zakręconej, ceniącej dobrą atmosferę pracy w zespole :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest serwis rekrutacyjny, który pozwala pracodawcom na szybkie i sprawne znajdowanie wykwalifikowanych kandydatów, a także optymalizowanie procesów rekrutacyjnych, tak aby je skrócić i zminimalizować ich koszty. W pakiecie dostępnych produktów znajdują się również narzędzia, które wspierają komunikację i zarządzanie procesami HR w firmach. Portal rekrutacyjny w 2020 roku odwiedzało około 6,8 miliona użytkowników miesięcznie.

Opis stanowiska

  • określanie zakresu testów manualnych i automatycznych dla danej funkcjonalności
  • realizacja testów manualnych
  • raportowanie wykrytych defektów
  • aktywny udział w procesie wytwarzania oprogramowania
  • testowanie aplikacji webowych na przeglądarkach desktopowych i mobilnych z wykorzystaniem chmury
  • analiza raportów z testów automatycznych

Profil kandydata

Wymagania:

  • praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu testowania oprogramowania
  • umiejętność definiowania ścieżek testowych (dobór zakresu testów do wymagań)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • nastawienie na rozwój
  • poznawanie nowych narzędzi i przyswajanie wiedzy
  • gotowość do pracy wymagającej dużego zaangażowania
  • spostrzegawczości, samodzielności i planowania
  • 2-3 lata doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania

Mile widziane:

  • znasz Visual Studio oraz podstawy C# (przynajmniej czytanie ze zrozumieniem) i chcesz poszerzać wiedzę w tym kierunku
  • możesz pochwalić się jakimś własnoręcznie napisanym projektem lub ciekawym rozwiązaniem usprawniającym pracę
  • orientujesz się czym są zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania
  • szukasz i proponujesz rozwiązania mogące usprawnić pracę Twoją lub całego zespołu

Oferujemy

  • niezbędne wdrożenie i gotowość odpowiedzi na każde pytanie
  • wsparcie architektów, ekspertów, menagera i współpracowników
  • współpracę w modelu IT Contracting
  • solidne code review, uwzględniające wiedzę domenową a nie tylko estetykę kodu
  • pracę nad zupełnie nowym projektem, zero utrzymania starego kodu
  • pracę w fajnym projekcie, z którego pod koniec roku będzie mogło skorzystać ponad 5 milionów użytkowników a wiec będzie można efekt swojej pracy pokazać znajomym i być z niego dumnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page