Tester Manualny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135416

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Obecnie dla naszego Klienta z sektora bankowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Manualnego

Forma współpracy: kontrakt B2B z HAYS Poland
Lokalizacja: Ochota, ul. Żwirki i Wigury

Obowiązki:

  • Zapewnienie jakości wytwarzanych przez wewnętrzny zespół rozwiązań, tworzenie dokumentacji (scenariusze testowe, raporty), weryfikację przyjętych założeń i wiele innych czynności przypisanych do testera we współczesnych zwinnych modelach SDLC
  • Współpraca z innymi członkami Zespołów wytwórczych w tym analitykiem biznesowym / systemowym, architektami rozwiązań, programistami, testerami, projektantami UI/UX itp.
  • Wsparcie Zespołu pracującego w modelu zwinnym
  • Raportowanie statusowe zgodnie z przyjętym modelem

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w roli testera manualnego
  • Doświadczenie / wiedza z zakresu zapewnienia jakości w procesie wdrażania kanałowych systemów transakcyjnych i aplikacji mobilnych dla sektora finansowego
  • Ogólna wiedza technologiczna z obszaru: integracji systemów (webservice), mile widziana znajomość zagadnień architektury aplikacji (frontend / backend), bezpieczeństwa (sejse, tokeny, piny)
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami umożliwiającymi weryfikację poprawności działania systemów: Postman / SoapUI, SQL, przeglądanie / wyszukiwanie logów (grep / kibana itp.), przeglądanie logów aplikacji mobilnych w IDE lub command line
  • Znajomość procesów (mile widziany certyfikat ISTQB) i narzędzia z obszaru defekt managementu (JIRA)

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych.
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu i współpracy z jednym z największych banków w Polsce
  • Wsparcie merytoryczne

Jeśli zainteresowała Cię oferta lub masz kogoś do polecenia, skontaktuj się z Mają, która prowadzi ten projekt i dowiedz się więcej!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland