Tester manualny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126518

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

TESTER

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 50 – 60 zł / h netto + VAT
Współpraca: długoterminowa
Branża: transport poubliczny

Zarys projektu:
  • projekt jest realizowany na rzecz transportu publicznego w Barcelonie, a dokładniej zakłada on stworzenie aplikacji do sprzedaży biletów autobusowych

Zadania:
  • przygotowywanie, rozwój oraz utrzymanie testów manualnych
  • raportowanie wyników z przeprowadzonych testów
  • raportowanie oraz monitorowanie błędów wykrytych przez testy
  • ścisła współpraca z developerami oraz analitykami w obszarze testów

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland