Tester funkcjonalny

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla wiodącej firmy świadczącej usługi IT dla klientów korporacyjnych w ponad 70 krajach, która prowadzi cyfrowe transformacje dla klientów poprzez modernizację i integrację usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Funkcjonalny

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Wykonanie testów, w tym przygotowanie scenariuszy testowych, przypadków i danych testowych,
  • Raportowanie postępu testów i błędów, usprawnianie procesu testowania,
  • Analiza wymagań,
  • Pisanie dokumentacji systemów,
  • Opracowanie rozwiązań wszelkich problemów.

Firma zapewnia:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (stała współpraca z USA oraz klientami na całym świecie),
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport,
  • Jasno określone możliwości rozwoju i awansu,
  • Do dwóch dni pracy zdalnej w tygodniu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w sektorze finansowym lub bankowym będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w testowaniu WebSerwisów (SOAP, Rest) oraz w pisaniu zapytań w SQL,
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach Waterfall lub Scrum,
  • Praktyczna wiedza z narzędzi HP ALM lub Jira,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy