Tester Automatyzujący

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1148444

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester automatyzujący

Lokalizacja: aktualnie 100% zdalnie / po pandemii model hybrydowy (Warszawa-zdalna)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 80-95 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Tworzenie i aktualizowanie testów automatycznych
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów podsumowujących
  • Programowanie i wspieranie frameworków testów automatycznych

Wymagania:
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Doświadczenie w następujących technologiach: Java, Selenium, REST API, REST Assured
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2
  • Doświadczenie w automatyzacji testów urządzeń mobilnych - Appium (mile widziane)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland