Tester Automatyzujący

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla polskiej firmy IT specjalizującej się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wsparcia biznesu, poszukujemy aktualnie Specjalisty Ds. Automatyzacji Testów.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji testowej dla aplikacji webowych (przypadki testowe, scenariusze testowe, plany testów)
  • Wykonywanie testów automatycznych aplikacji webowych: konfiguracja środowiska do testów automatycznych, tworzenie i utrzymanie skryptów testów automatycznych,
  • Analiza i raportowanie wyników testów
  • Konsultacje podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych
  • Doradztwo w zakresie wdrażania usprawnień w obszarze testów automatycznych
  • Dzielenie się wiedzą z pracownikami Zamawiającego w zakresie opracowanych skryptów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3. letnie doświadczenie w automatyzacji dużych aplikacji webowych
  • Bardzo dobra praktyczna umiejętność pracy z Robot Framework
  • Praktyczna znajomość narzędzia Gitlab
  • Znajomość języka Python, umożliwiająca pisanie funkcji wspomagających testy automatyczne

Oferujemy:

  • Półroczny projekt w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy
  • Udział w projekcie z użyciem najnowszych technologii
Devire Devire Devire Devire