Opis stanowiska pracy

Dla wiodącej firmy świadczącej usługi IT dla klientów korporacyjnych w ponad 70 krajach, która prowadzi cyfrowe transformacje dla klientów poprzez modernizację i integrację usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Automatyzujący

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testach automatycznych
  • Znajomość technologii: Java, Junit, TestNG Maven, SQL, Jira, WebServices (REST), API Testing, JSON
  • Praca przy testach integracyjnych i funkcjonalnych
  • Chęć i możliwość odbycia podróży służbowych
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Firma zapewnia:

  • Do dwóch dni pracy zdalnej w tygodniu
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (stała współpraca z USA oraz klientami na całym świecie)
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport
  • Jasno określone możliwości rozwoju i awansu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy