Tester Automatyczny

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184525

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Tester Automatyzujący
Lokalizacja: Warszawa Model pracy: zdalna 100% Stawka: 100-140 PLN/h net + VAT Start: ASAP/01.04.2024 Godziny pracy: standardowe 8/9-16/17 Długość kontraktu: początkowo 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy do końca 2024 roku

Technologie: Java, Selenium, SQL, JIRA, Zephyr, Confluence, SoapUI/Postman, Excel

Czym będziesz się zajmował:
  • przygotowywaniem w oparciu o dostarczoną dokumentację (scenariusze testowe) skryptów testów automatycznych
  • analizą i przygotowywaniem danych potrzebnych do przeprowadzenia testów automatycznych według opracowanych scenariuszy
  • uruchamianiem testów automatycznych oraz raportowaniem wyników testów dla realizowanych projektów zgodnie z ustaloną procedurą
  • analizą raportów z przeprowadzonych testów automatycznych oraz zgłaszaniem błędów zgodnie z ustaloną procedurą
  • rozwojem oraz utrzymaniem już utworzonych skryptów testów automatycznych
  • konfiguracją środowiska uruchamiania testów automatycznych
  • wsparciem w usprawnianiu i optymalizacji procesów testów automatycznych
  • tworzeniem i rozwojem dokumentacji testów automatycznych w postaci elektronicznej bazy wiedzy

Co otrzymasz:
  • Współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • min. 3 lat doświadczenia w obszarze testów automatycznych
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
  • wiedzy dotyczącej zasad, technik i najlepszych praktyk testowania oprogramowania, rodzaju testów, narzędzi używanych do realizacji testów
  • bardzo dobrej znajomość języka programowania Java
  • bardzo dobrej znajomość narzędzi do automatyzacji testów: Selenium, WebDriver, Cucumber, REST Assured, Allure Report, Jenkins
  • bardzo dobrej znajomości systemu kontroli wersji, np. Git, Bitbucket
  • bardzo dobrej znajomość języka SQL
  • dobrej znajomości narzędzi wspomagających proces testowania: JIRA, Zephyr, Confluence, SQL Developer, SoapUI/Postman, Excel
  • znajomość metodologii Agile/Scrum
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • mile widziany certyfikat ISTQB
  • umiejętności analitycznego myślenia, komunikatywności, dokładności, proaktywności, sumienności, ciekawości i otwartości na nowe wyzwania
  • bardzo dobrej organizacja pracy

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP