Tester Automatyczny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1121065

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Centrum)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 70-90 zł / h netto

Zadania:

  • Instalacja i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów
  • Weryfikacji jakości skryptów automatycznych i dokumentacji testowej dostarczonej przez dostawców zewnętrznych
  • Utrzymania repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych
  • Monitoring i optymalizacja procesu automatyzacji testów
  • Projektowanie, tworzenia, przeprowadzania i utrzymania testów automatycznych
  • Tworzenia narzędzi wspierających testowanie
  • Wybór scenariuszy do testów regresji, przygotowywania danych i skryptów testowych

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze testowania i automatyzacji testów
  • Znajomość narzędzi do tworzenia testów automatycznych (Cucumber, Selenium)
  • Umiejętność programowania w języku Java oraz znajomość języka SQL
  • Umiejętność pisania testów automatycznych w podejściu BDD
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (GIT)
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (JIRA/SynapseRT)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i kreatywność

Oferujemy:

  • Udział w interesujących projektach
  • Duże możliwości rozwoju
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland