Hays Poland

Test Engineer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129016

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: TEST ENGINEER

Lokalizacja: WARSZAWA (OCHOTA)
STAWKA: 40 - 70 PLN/h (w zależności od doświadczenia)

Zadania:
• Wykonywanie testów funkcjonalnych / integracyjnych w oparciu o wymagania biznesowe
• Budowa przypadków testowych na podstawie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych,
• Dokumentowanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych oraz wyników testów
• Aktywne uczestniczenie w procesie tworzenia oprogramowania (ścisła współpraca z zespołem developerskim/analitykami – praca w metodologii SCRUM / BDD)

Wymagania:
•3/4-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
• Ze znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (pisemną i werbalną)
• Posiadającej wiedzę z zakresu teorii testów
• Z umiejętnością tworzenia planów / scenariuszy / przypadków testowych
• Z podstawową znajomością SQL orazhttp (HTML, XML, JSON, metody GET / POST)

Mile widziane:
• Znajomość Gherkin’a
• Znajomość Atlassian Jira, Confluence
• Podstawowa znajomość języka Java (umiejętność czytania kodu)
• Doświadczenie w testach wydajnościowych

Oferujemy współpracę w oparciu o B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji związany z pracą przy rozwojowych projektach z nowoczesnymi technologiami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland