Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Telefoniczny Doradca Klienta Indywidualnego

Warszawa, mazowieckie

Homeglobal.com

Opis stanowiska pracy

Musisz odłożyć oszczędności na ważny cel?

Chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia?

A do tego chcesz móc decydować o swoim grafiku?

Aplikuj! Lepszej oferty nie znajdziesz!

#wysokiezarobki #elastycznygrafik #najlepszaatomosfera

Ty:

  • Obsługujesz klientów według standardów firmy
  • Budujesz indywidualną ofertę
  • Osiągasz cele sprzedażowe
  • Odpowiadasz na pytania klientów

A My:

  • Płacimy Ci najwyższe prowizje na rynku
  • Dajemy Ci możliwość elastycznego grafiku
  • Oferujemy dofinansowanie do Benefitów sportowych i medycznych
  • Gwarantujemy świetną atmosferę

Brzmi nieźle, prawda?

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży... bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponujące zarobki.
Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.
Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Praca dla studenta