Technolog – Programista CNC (m/k)

Trenkwalder

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Opis stanowiska:
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
  • programowanie obrabiarek skrawających CNC na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oprogramowania CAM, dobór narzędzi i parametrów,
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej w celu doboru odpowiedniej technologii,
  • zapewnienie wsparcia technicznego operatorów maszyn w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów wykonawstwa detali.

Oczekiwania:
  • otwartość we współpracy tworząc część zróżnicowanego zespołu technicznego,
  • preferowane wykształcenie techniczne (min. średnie), specjalność w kierunku technologii wytwarzania - obróbka skrawaniem,
  • dwa lata doświadczenia na stanowisku technologa/programisty lub inżyniera procesu,
  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • znajomość systemów CAD/CAM - preferowany NX,
  • biegła znajomość rysunku technicznego (zapis konstrukcji, wymiarowanie geometryczne),
  • kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, chęć rozwoju umiejętności technicznych,
  • komunikatywny język angielski - min. w zakresie dokumentacji technicznej i rozmowy z przełożonym.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie,
  • pracę w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym, na nowym parku maszynowym,
  • pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy