Technik Utrzymania Ruchu

WORK SERVICE S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- nadzorowanie pracy parku maszynowego w tym udział w przeglądach, remontach i konserwacji maszyn
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz prac konserwujących maszyn i urządzeń
- tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji
- aktywne uczestnictwo w programach usprawnień 5S
- optymalizowanie czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektromechanika, mechanika)
- min. 2 lata doświadczenia w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym jak również elektrycznym / pracy na stanowisku elektromechanika
- uprawnienia SEP kat. E do 1 kV
- znajomość zagadnień, problemów technicznych i zasad programu TPM w zakładzie produkcyjnym
- podejście proaktywne do wykonywanych zadań
- umiejętność szybkiej analizy sytuacji
- umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie wzbogacone o pakiet premiowy
- pracę w zespole odpowiedzialnym za obsługę nowoczesnej linii produkcyjnej
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- perspektywę rozwoju zawodowego
- prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.