Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacji, chłodniczych, agregatów wody lodowej oraz wentylacji

  • wykonywanie uruchomień, diagnoz i napraw urządzeń HVAC-R

  • wsparcie techniczne klientów na obiektach

  • wykonywanie szkoleń obiektowych z zakresu obsługi urządzeń

  • sporządzanie dokumentacji technicznej i raportów z wizyt serwisowych

  • współpraca z centralą firmy  w zakresie jakości urządzeń

  • współpraca z działem serwisu oraz działami handlowymi w zakresie wsparcia technicznego i wiedzy technicznej dotyczącej produktów

Nasze wymagania

  • masz min 3-letnie praktyczne doświadczenie w zakresie serwisu i obsługi technicznej systemów HVAC-R

  • masz wykształcenie techniczne zawodowe, średnie lub wyższe (dodatkowym atutem będzie specjalizacja w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji lub ciepłownictwa)

  • masz wiedzę ogólną z zakresu zasady działania urządzeń chłodniczych

  • posiadasz umiejętność diagnozy i naprawy urządzeń HVAC-R

  • posiadasz podstawową wiedzę branżową z zakresu elektryki i automatyki

  • potrafisz obsługiwać narzędzia chłodnicze i pomiarowe

  • potrafisz czytać schematy elektryczne oraz dokumentację techniczną w języku angielskim

  • jesteś dobrze zorganizowany/a i samodzielny/a

  • wyróżnia Cię umiejętność prowadzenia rozmów z klientami i wysoka kultura osobista

  • angażujesz się w osobisty rozwój i jesteś gotowy/a do poznawania nowych produktów i rozwiązań

  • posiadasz uprawnienia SEP i F-gaz

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Wymagania

  • wsparcie techniczne klientów  na obiektach

  • angażujesz się w osobisty rozwój i jesteś gotowy/a do poznawania nowych produktów i

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacjach i selekcjach kandydatów na stan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis