ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Zarządzanie instalacjami linii rozlewniczych - przygotowanie od stronę klienta, skonfigurowanie maszyn, zbudowanie przenośników i zapewnienie wsparcia podczas instalacji
• Zaplanowanie, koordynowanie i wykonywanie zaplanowanych czynności konserwacji zgodnie ze standardami i zgodnie z ustalonymi procedurami, zapewnienie efektywnego i niezawodnego działania urządzeń linii TP
• Analizowanie, rozwiązywanie i usuwanie awarii techniczne. Przeprowadzanie analizy problemu w celu zapewnienia szybkiego rozwiązania lub delegowanie go do współpracowników
• Zmniejszenie kosztów operacyjnych klientów, zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia klientów.
• Wspieranie tworzenia produktów i zarządzanie life-cycle management
• Zarządzanie roszczeniami i zapewnienie wsparcia technicznego i wydawanie wskazówek i analiza pierwotnych przyczyn

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku związane z serwisowaniem linii produkcyjnych od strony mechaniki i automatyki
• Wykształcenie wyższe
• Gotowość do częstych podróży po świecie(do 75%)
• Angielski B2
• Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
• Wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
• Pakiet kompensacyjny
• Narzędzia pracy: samochód, komputer i telefon
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego rozwoju
• Międzynarodowe środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy