Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Technik Serwisu

Warszawa, mazowieckie

Klient infoPraca

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami. W związku z rozwojem poszukujemy:

TECHNIK SERWISU WARSZAWA

Oczekiwania:

  • znajomość zagadnień informatycznych i sieciowych
  • umiejętność budowania relacji z klientem i w zespole
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, elektrotechniczne
  • doświadczenie w serwisie w branży nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • przeszkolenie w pełnym zakresie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • samochód służbowy, telefon, laptop

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać klikając w przycisk "Aplikuj"

Wymagania

UWAGA CV bez zdjęcia nie będą brały udziału w rekrutacji.

Prezentacja firmy

Klient serwisu InfoPraca.pl, znana firma w branży IT.

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca Inne