Oferta wyróżniona

Technik serwisu - praca stacjonarna

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla światowego lidera w produkcji przemysłowych i domowych maszyn do szycia poszukujemy:

Technika- serwisu  ( praca stacjonarna )

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i testowanie domowych maszyn do szycia
  • Przygotowanie domowych maszyn do szycia na wystawy
  • Przygotowanie próbek do szycia dla klientów
  • Naprawa i konserwacja domowych maszyn do szycia i możliwości przekazywanie klientom instrukcji napraw
  • Aktualizacja wewnętrznych systemów komputerowych maszyn za pomocą programów do szycia wzorów
  • Wsparcie techniczne i doradztwo dla klientów i użytkowników końcowych
  • Wsparcie zespołu sprzedaży wiedzą techniczną i informacjami o maszynie
  • Przygotowanie i doposażenie maszyn w inne urządzenia mechaniczne

Wymagania:

  • Wykształecenie min. średnie
  • Doświadczenie z systemami komputerowymi i komputerem oraz jego programami, takimi jak Windows, Excel, Outlook
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie związanie z serwisem maszyn- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego- pozwalajaca na swobodną komunikacje

Klient oferuje:

  • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole technicznym;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Ambitne wyzwania i cele do realizacji;
  • Pakiet benefitów dodatkowych;

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji