Technik Serwisu HVACR

LEBO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń z zakresu HVAC, OZE

  • Kontrola jakości produktów przed ich wejściem do sprzedaży

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Współpraca z działem serwisu i product managerami nad nowymi urządzeniami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych (pomp ciepła powietrze/woda również mile widziane)

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Uprawnienia SEP do 1 kv – jeśli nie posiadasz – masz możliwość je uzyskać u nas!

  • Uprawnienia F-gaz - jeśli nie posiadasz – masz możliwość je uzyskać u nas!

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność, nastawienie na kontakt z klientami wew i zew

  • Znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji technicznej i rozruchowej

Wymagania

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacjach i selekcjach kandydatów na stan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria