technik - konserwator budynku biurowego

Retermozanex Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje technika - konserwatora do dużego budynku biurowego w Wilanowie w Warszawie.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, mechaniczne)
  • Uprawnienia SEP co najmniej kat. „E” do 1 kV.
  • Stan zdrowia umożliwiający wykonywanie prac fizycznych i prac na wysokości pow 3 m.
  • Dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Dobrze widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków i umiejętność korzystania z komputera.

Oferujemy szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli spełniają Państwo Nasze oczekiwania prosimy o wysłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Retermozanex Holding sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Od 20 lat p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis