Technik - Inżynier Serwisu

KMP Plastics

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KMP Plastics przedstawiciel renomowanych producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Kontakt z klientami w sprawach technicznych
  • Wsparcie telefoniczne dla użytkowników urządzeń dostarczanych przez KMP
  • Prezentowanie urządzeń u klientów
  • Przygotowywanie prostych ofert na urządzenia i części zamienne

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: Mechanik, Elektryk, Automatyk lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów (Praca tylko częściowo wyjazdowa)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Kursy i szkolenia
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające pracę
  • Prywatną opiekę medyczną Enel Med

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma KMP Plastics specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta