Technik informatyk/Informatyk w Dziale Informatyki IPiN

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

* Wsparcie użytkowników w pracy w systemie AMMS, przeprowadzanie szkoleń
stanowiskowych;
* instalacja i konfiguracja infrastruktury IT oraz dbanie o jej bezpieczeństwo;
* planowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania

* praktyczna znajomość PL/SQL pozwalająca na tworzenie złożonych zapytań;
* znajomość zagadnień sieci LAN pozwalających na konfigurację urządzeń oraz
rozwiązywanie podstawowych problemów sieciowych;
* praktyczna znajomość pakietu MsOffice;
* ogólna bieżąca wiedza z obszaru IT;
* umiejętność diagnozowania i naprawy usterek związanych z konfiguracją stacji
roboczych oraz urządzeń peryferyjnych;
* znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji.
Oferujemy:
* umowę o pracę;
* pracę w systemie jednodniowym;
* kartę Multisport.

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems