Technik Farmaceutyczny

Warszawa, mazowieckie

Cosmedica Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Motywujący i przejrzysty system premiowy
  • System poleceń pracowniczych
  • Zgrany zespół
  • Rozwój zawodowy w obszarze Opieki Farmaceutycznej
  • Możliwość podniesienia kompetencji zawodowych
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
  • Benefity (Enel-Med, ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach)

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Dyplom technika farmacji
  • Ukończony staż
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie
  • Znajomość programu KAMSOFT będzie dodatkowym atutem

Dbałość o zdrowie i samopoczucie całej rodziny to nasza misja! W jej realizacji pomaga nam... doświadczenie budowane od kilkunastu lat. Cosmedica to Polska firma z 18- letnią tradycją obecnie posiadająca 82 apteki na terenie całej Polski.
Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju Cosmedica nieustająco zwiększa swoje znaczenie na polskim rynku.
Cosmedica to ludzie z pasją. Razem tworzymy społeczność Wellbeing. Tutaj człowieka stawia się na pierwszym miejscu.

KONTAKT DO DZIAŁU HR
adres e-mail: rekrutacja@aptekacosmedica.pl

telefon: +48 885 707 062

Zakładka kariera: https://cosmedica.pl/kariera/

Strona internetowa: https://cosmedica.pl/

Blog Cosmedica - Wszystko dla zdrowia, to dodatkowy kanał informacyjny dla naszych Pacjentów. Na portalu znajdują się artykuły poruszające tematykę z zakresu m.in. zdrowia czy urody - www.blog.cosmedica.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inne , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Medycyna / Służba zdrowia