TECHNIK FARMACEUTYCZNY - WARSZAWA MOKOTÓW APTEKA GŁÓWNA UL. CHEŁMSKA

mazowieckie

Apteka Główna

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się sieć Apteki Główne poszukuje do apteki w WARSZAWIE TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego

- doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Pacjenta

- wiedzy z zakresu działania i dawkowania leków i preparatów OTC

- zaangażowania w pracę

- dokładności, odpowiedzialności

- znajomość programu Kamsoft mile widziana

Proponujemy:

-stabilne zatrudnienie w młodym zespole

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiety medyczny i sportowy

- możliwość rozwoju poprzez szkolenia produktowe, sprzedażowe

- system premiowy

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość podniesienia kwalifikacji

- atrakcyjne warunki finansowe

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej i pakietów sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą niniejszej strony.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia