Technik Farmaceutyczny Mokotów

IntRec

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Techniku! Za chwilę kończy się twój staż jako Technik Stażysta? A może jesteś już doświadczonym Technikiem Farmaceutycznym?
Dołącz do nas!

Nawiązując współpracę otrzymasz

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5200zł brutto-6600zł brutto,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowa bez okresu próbnego,
  • system premiowy,
  • możliwość dobrowolnych dyżurów i dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • system szkoleń w tym dostęp do platformy e-learningowej,
  • pakiet benefitów takich jak: (karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie Enel-Med , rabaty pracownicze na produkty, program rekomendacji pracowników)
  • dogodne godziny pracy od poniedziałku do soboty od 9-21.00,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Wymagania

  • posiadasz dyplom technika farmaceutycznego wraz z ukończonym dwuletnim stażem zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • jesteś zainteresowany pracą w dzielnicy Mokotów,
  • masz chęć rozwijać się i dbać o dobro Pacjentów,
    jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • twoją zaletą jest dyspozycyjność i obowiązkowość,
  • posiadasz znajomość programu Kamsoft (mile widziane).

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.
Osoby zainteresowane procesem rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza .

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
umowa na 16 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
5 200PLN - 6 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia