Technik Farmaceutyczny, Apteka WAWA, Warszawa, Białołęka— Tarchomin

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Apteka WAWA czynna 7 dni w tygodniu w Warszawie, Białołęka—Tarchomin, zatrudni technika farmaceutycznego na stanowisku osoby odpowiedzialnej za przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynach apteki.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie towaru w aptece

  • Rozkładanie towaru w magazynach

  • Zarządzenie oraz merytoryczny nadzór nad magazynami

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Chęć współpracy z personelem apteki

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Kamsoft

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 30 lat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie

  • Pracę w profesjonalnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.