Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider rynku podkonstrukcji aluminiowej do elewacji wentylowanych zatrudni osobę na stanowisko Techniczny Asystent Działu Sprzedaży.

Opis stanowiska:

• Techniczne wsparcie Działu Sprzedaży;

• Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zapytania;

• Sporządzanie dokumentacji technicznej: detale, nowe rozwiazania;

• Prowadzenie korespondencji z klientami i partnerami biznesowymi;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów;

• Znajomość pakietu MSOffice;

• Obsługa programu typu AutoCad

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;

• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

• Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania;

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

• Dobra organizacja pracy;

• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze w swojej branży;

• Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;

• Czytelny system bonusowy;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Szkolenia produktowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowo... zagadnieniami dotyczącymi elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań. Od ponad 10 lat firma poszerza swoją ofertę dostosowując się do potrzeb rynku oraz zmieniających się wymagań technicznych i prawnych. BSP System jest aktualnie liderem w branży podkonstrukcji aluminiowych na rynku polskim oraz cieszy się coraz większą sprzedażą na rynkach zagranicznych. Nasza firma stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, bezpieczeństwo oraz energooszczędność.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praktyki / Staż , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie