Techniczny Asystent Działu Sprzedaży

BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider rynku podkonstrukcji aluminiowej do elewacji wentylowanych zatrudni osobę na stanowisko Techniczny Asystent Działu Sprzedaży.

Opis stanowiska:

• Techniczne wsparcie Działu Sprzedaży;

• Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zapytania;

• Sporządzanie dokumentacji technicznej: detale, nowe rozwiazania;

• Prowadzenie korespondencji z klientami i partnerami biznesowymi;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów;

• Znajomość pakietu MSOffice;

• Obsługa programu typu AutoCad

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;

• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

• Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania;

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

• Dobra organizacja pracy;

• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze w swojej branży;

• Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;

• Czytelny system bonusowy;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Szkolenia produktowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praktyki / Staż, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie