Technical Product Manager (for International Markets)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Informacje o kliencie

W związku z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem w branży środków ochrony roślin szukamy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • wykształcenie wyższe: chemia, agronomia, agrobiologia lub pokrewne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży lub marketingu (mile widziane w firmie produkcyjnej z branży chemicznej lub agrochemicznej)
  • znajomość środków ochrony roślin i biośrodków ochrony roślin
  • wiedza z zakresu dostępnych na rynku składników środków ochrony roślin
  • znajomość unijnych przepisów w zakresie stosowania środków ochrony roślin
  • wiedza z projektowania produktów z zakresu biotechnologii, środków ochrony roślin
  • znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie, na poziomie min. B2. (język specjalistyczny)
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Profil kandydata

  • pozyskiwanie i systematyzowanie wiedzy rynkowej o środkach ochrony roślin w celu zarządzania podległymi produktami
  • wsparcie technologiczne przy wdrożeniach produktów, na szkoleniach oraz na spotkaniach z kluczowymi klientami
  • rozwój kluczowych produktów i koordynacja działań sprzedażowych
  • planowanie i współorganizacja aktywności marketingowych
  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników sprzedaży produktu
  • współpraca przy tworzeniu komplementarnego portfela produktowego
  • koordynacja prac wdrożeniowych uwzględniająca pozycjonowanie produktu, ustalanie ram cenowych
  • koordynowanie badań demo i nadzorowanie ich zgodności z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie protokołów badań, weryfikacja raportów, sporządzanie zestawień, wyników i analiza danych
  • współpraca z jednostkami badawczymi, firmami partnerskimi, zewnętrznymi konsultantami i ekspertami, w tym przygotowywanie/opiniowanie zawieranych umów
  • wsparcie działu R&D przy planowaniu, monitorowaniu i koordynowaniu rejestracji
  • opracowywanie, wprowadzanie i nadzorowanie realizacji projektów rozwojowych

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • realny wpływ na rozwój kluczowego produktu firmy, kształtowanie strategii
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page