Michael Page Michael Page

Team Leader UX

Na stanowisku UX Team Leadera/Leaderki będziesz odpowiedzialny/a za zarówno nadzorowanie pracy międzynarodowego zespołu UX Designerów jak i samodzielnie przyczynisz się do pracy nad produktami organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca na europejskim rynku firma edukacyjna i medialna oferująca drukowane i cyfrowe treści i platformy edukacyjne. Na potrzeby jej rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko UX Team Leadera/Leaderki dla siedmioosobowego zespołu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pracy doświadczonego zespołu UX (7 osób) przy zachowaniu własnej zdolności do bezpośredniej pracy z produktami - ścisła współpraca z produktem jako UX Designer (hands-on)
  • Budowa i wdrażanie rozwiązań UX, np. SL Design System
  • Udział w czynnym dokumentowaniu dostępności (WCAG), edukowanie podopiecznych UX designerów, Business Ownerów i Product Ownerów w tym zakresie
  • Optymalizacja sposobu pracy w zespole w zgodzie z innymi liderami zespołów i zespołami UX
  • Odpowiedzialność za zarządzanie tematami związanymi z HR, np. nieobecności i wydajności zespołu

Profil kandydata

  • Znajomość zagadnień związanych z wytycznymi WCAG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Figma, Adobe
  • Doświadczenie na stanowisku Team Leadera

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w 100% zdalna lub w jednym z biur
  • Podstawowe benefity
  • Bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page