Team Leader PIT&Compliance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest renomowana kancelaria podatkowa

Team Leader PIT&ComplianceMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z Klientami kancelarii oraz czynne działania business develop’mentowe.
  • Koordynacja kilku osobowego zespołu doradców podatkowych oraz praktykantów.
  • Przegląd ryzyk, prowadzenie audytów, procesów i regulacji funkcyjnych u Klientów.
  • Wdrażanie rozwiązań w obszarze Compliance oraz tworzenie długofalowych strategii.
  • Zarządzanie zgodnością.
  • Zarządzanie systemami zgłoszeń naruszeń, ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji w dziedzinie PIT.
  • Zwiększanie efektywności płacowych i pozapłacowych form wynagradzania.

Oczekiwania:

  • Minimum 8 letnie doświadczenie zawodowe, (w tym kilkuletnie doświadczenie Managerskie).
  • Uprawnienia Doradcy Podatkowego.
  • Biegła znajomość języka angielskiego C1+.
  • Specjalizacja w PIT oraz Compliance. Mile widziane doświadczenie związane z prawem pracy.
  • Chęć do objęcia samodzielnego stanowiska i budowaniu zespołu.
  • Miłość do podatków <3.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o B2B.
  • Możliwość przejścia z zespołem.
  • Premię od każdego przyniesionego Klienta do organizacji.
  • Rozbudowany system premiowy.
  • Rozbudowane systemy szkoleń wewnętrzych, zewnętrznych.
  • Dodatkowe budżety szkoleniowe.
  • Naukę języka.
  • Multisport.
  • Opiekę medyczną.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Work-life balance.
  • Team spirit.
  • Lokalizację biura w centrum miasta.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.