Team Leader Księgowości

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, spółki z kapitałem skandynawskim, poszukuje Kandydatów na stanowisko Team Leadera Księgowości.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy 3 osobowego zespołu, bieżące doradztwo dla Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Współtworzenie działu księgowego,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie księgowego zamknięcia miesiąca,
  • Kontrola dokumentów pod kątem księgowym, weryfikacja prawidłowości i kompletności ich ujęcia w księgach spółki,
  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych,
  • Nadzór nad podatkiem od nieruchomości,
  • Współpraca z biegłymi rewidentami,
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych i innych raportów,
  • Odpowiedzialność za poprawność, terminowość i jakość wykonywanych w zespole zadań,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami, budowanie silnych wartości w zespole, kultury ciągłego uczenia się, doskonalenia umiejętności i dzielenia się wiedzą,
  • Alokacja zasobów do zadań,
  • Motywowanie pracowników do osiągania celów, monitoring powierzonych zadań, wspieranie zespołu,
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów pracy wobec klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie audytorskie lub biurach rachunkowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu małymi zespołami 2/3 osobowe
  • Bardzo dobra znajomość MSSF/MSR i przepisów podatkowych,
  • Doświadczenie w kompleksowej koordynacji pracy zespołu,
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów finansowo-księgowych i wspierających,
  • Doświadczenie w automatyzacji pracy w obszarze księgowości.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Pakiet premiowy
  • Pakiet pozapłacowy
  • Praca w spółce o skandynawskim kapitale
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page