Team Leader/ Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1144413

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja - Warszawa

Forma zatrudnienia – B2B
Długość: współpraca długofalowa

Stawka - 137,5-143,5 pln netto+vat/h

Branża - telekomunikacja
Metodologia - Scrum

Praca zdalna- model hybrydowy

Obowiązki:
  • Prowadzenie projektów dotyczących rozwoju infrastruktury IT
  • Analizowanie i interpretowanie potrzeb klientów biznesowych
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie działania systemów i poprawę efektywności procesów
  • Nadzorowanie prac dostawców zewnętrznych
  • Realizacja projektów IT w ustalonych ramach czasowych, budżetowych oraz jakościowych
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz ich rozwoju
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem systemów w obszarze przetwarzania danych
  • Dbałość o aktualność i kompletność dokumentacji IT

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Team Leadera oraz min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z developmentem
  • Bardzo dobra znajomość następujących języków programowania: PHP, Javascript
  • Znajomość następujących technologii: Node js, MySQL, Mongodb/couchbase, Elastic search, Linux, Git, Rabbit mq
  • Dobra znajomość procesu CI/CD

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania w obszarze infrastruktury IT
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • Znajomość rozproszonej architektury infrastruktury i systemów wysokodostępnych, w tym doświadczenie pracy w modelu DevOps
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania strategicznymi projektami
  • Umiejętności szacowania kosztów projektowanego rozwiązania IT

  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu, planowania i określania priorytetów
  • Umiejętności analitycznego myślenia, systematyczności, zdyscyplinowania
  • Znajomość aktualnych trendów i technologii dostępnych na rynku IT
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B
  • Projekt w 100% zdalny w czasie pandemii; docelowo biuro w Warszawie
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland