Michael Page Michael Page

Tax Manager

  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • doradztwo podatkowe, w szczególności w zakresie podatku dochodowego, VAT oraz podatku od nieruchomości
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość pracy zdalnej w zależności od potrzeb

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest renomowana firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • doradztwo podatkowe w zakresie bieżącej działalności spółki, w szczególności w zakresie podatku dochodowego, VAT, podatku od nieruchomości
  • koordynacja działań, w tym korespondencji z organami skarbowymi, m.in. w zakresie postepowań podatkowych
  • współpraca z zewnętrznymi doradcami prawno-podatkowymi
  • współpraca z zespołem księgowości oraz sprawozdawczości
  • nadzór nad prawidłowym ujmowaniem kwestii podatkowych w sprawozdaniach finansowych
  • weryfikacja poprawności kalkulowania podatku dochodowego bieżącego i odroczonego przez zespół księgowości;
  • koordynacja, we współpracy z zewnętrznym doradcami, reorganizacji grupowych (połączenia spółek, likwidacja spółek), a także konsultowanie pod katem podatkowym, innych transakcji prowadzonych przez spółkę

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości
  • znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność planowania, dobra organizacja pracy
  • nastawienie na osiąganie celów
  • mile widziany tytuł doradcy podatkowego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B bądź umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość korzystania z pracy zdalnej w zależności od potrzeb
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page