Tax Manager - Real Estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za nadzorowanie wszelkich kwestii podatkowych (głównie z perspektywy kalkulacji oraz sprawozdawczości) w ramach grupy kapitałowej oraz współpracę z zewnętrznymi firmami doradczymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu specjalistów
  • Sprawowanie nadzoru nad bieżącymi kwestiami podatkowymi
  • Kalkulacja podatków m.in. VAT, CIT, podatku od nieruchomości, podatku u źródła
  • Odpowiedzialność za prawidłowe ujęcie podatków w sprawozdaniach finansowych
  • Weryfikacja poprawności kalkulacji podatku dochodowego bieżącego i odroczonego
  • Odpowiedzialność za komunikację z organami skarbowymi
  • Raportowanie do GUS oraz NBP
  • Wspieranie zespołu księgowości w zakresie swojej specjalizacji

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z kalkulacją podatków
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych VAT, CIT oraz znajomość UoR
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość specyfiki branży zarządzania nieruchomościami lub branży deweloperskiej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz licencja doradcy podatkowego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz systemów klasy ERP
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Skrupulatność, umiejętność pracy w oparciu o sztywno ustalone terminy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page