Tax Manager - Real Estate Company

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w międzynarodowej firmie z branży nieruchomości. Do jej głównych obowiązków będzie należeć doradztwo podatkowe oraz tax compliance.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje zmotywowanego do mian zawodowych kandydata na stanowisko Tax Manage/Tax Expert. Do głównych zadań wybranej osoby będzie należeć doradztwo podatkowe oraz tax compliance.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad kwestiami podatkowymi, zwłaszcza podatkiem CIT, VAT i podatkiem od nieruchomości
  • Zarządzanie bieżącą korespondencją z organami skarbowymi, w tym postępowaniami podatkowymi na poziomie UCS i sądach administracyjnych
  • Współpraca z zespołem księgowości w zakresie pytań i tematów podatkowych oraz zewnętrznymi dostawcami usług doradztwa podatkowego
  • Odpowiedzialność za poprawne uwzględnianie kwestii podatkowych w sprawozdaniach finansowych
  • Weryfikacja kalkulacji podatku dochodowego przez zespół księgowości
  • Koordynacja reorganizacji grupowych i konsultacje dotyczące transakcji, takich jak nabywanie gruntów

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie preferowane kierunki ekonomiczne albo prawo
  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym w tym co najmniej rok w roli wewnętrznego doradcy w innej firmie z branży nieruchomości
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Mile widziany tytuł doradcy podatkowego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontakt 19 000 - 21 000 B2B PLN + VAT
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Okazjonalna praca zdalna (biuro zlokalizowane na Mokotowie)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page