Tapicer Meblowy

BSI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- praca polegająca na wykonywaniu od podstaw mebli tapicerowanych,
- udział w całym procesie tworzenia mebli tapicerowanych,
- wykrawanie materiału obiciowego oraz rozbieranie mebli.

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dokładne i estetyczne wykonywanie powierzonych zadań,
- mile widziana umiejętność szycia,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę na terenie Warszawy (dzielnica Bielany),
- pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony po okresie próbnym,
- w razie potrzeby pracodawca oferuje zakwaterowanie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji