Talent Attraction Specialist (internal HR)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Do naszego zespołu Talent Attraction szukamy osoby, która z pasją pracuje z ludźmi i chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i employer brandingu.

Informacje o kliencie

Jesteśmy PageGroup - liderem usług rekrutacyjnych w Polsce i jedyną firmą z naszej branży z certyfikacją Top Employer. W Polsce posiadamy brandy Michael Page i Page Executive, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

W sercu naszej codziennej pracy są ludzie - nasi klienci i kandydaci, których na co dzień wspieramy ekspercką wiedzą. Aktualnie wraz z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Talent Attraction Specialist, która wzmocni wewnętrzny dział HR w zakresie rekrutacji wewnętrznych i employer brandingu.

Opis stanowiska

Twoje codzienne obowiązki to między innymi:

  • Aktywne poszukiwanie talentów dla PageGroup z wykorzystaniem różnorodnych metod (direct search, social media, nasza baza danych)
  • Budowanie wartościowych relacji z kandydatami i zapewnienie im najlepszego candidate experience
  • Kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji
  • Współpraca z naszą kadrą menedżerską
  • Zadania z obszaru employer branding (kontakt z organizacjami studenckimi, tworzenie treści komunikacji wewnętrznej / zewnętrznej, tworzenie strategii marketingu pracodawcy PageGroup)

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją i/lub employer brandingiem. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (korzystamy z angielskiego w codziennej pracy).

Na tym stanowisku bardzo ważny będzie Twój drive, entuzjazm i proaktywna postawa. Będziesz ambasadorem/ką naszej firmy!

Oczekujmy pasji do tematyki rekrutacji i zainteresowania trendami na rynku pracy i w obszarze employer branding.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i premie)
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy plus dodatkowe dni urlopu (w tym na Twoje urodziny!)
  • Elastyczny model pracy - Ty decydujesz czy pracujesz z domu czy z biura
  • Możliwość zdobywania doświadczenia u boku ekspertów - jesteśmy liderem usług rekrutacyjnych w Polsce
  • Realny wpływ na biznes - proces decyzyjny jest nieskomplikowany - Twoje pomysły szybko będą mogły być realizowane
  • Kolejny rok z rzędu jesteśmy w gronie Top Employer - naprawdę dobrze się u nas pracuje; dbamy o fajną, życzliwą atmosferę i inkuzywność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page