Talent Acquisition Consultant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Talent Acquisition ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie wewnętrznych procesów rekrutacyjnych,
  • Aktywne docieranie do Kandydatów m.in przy wykorzystaniu Direct Search, Networkingu etc.
  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie procesów Onboardingu nowych pracowników
  • Koordynacja działań związanych ze szkoleniami wewnętrznymi
  • Współpraca z Managerami w ww. obszarach
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów pracowniczych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Min. roczne doświadczenie w wykorzystywaniu Direct Search do pozyskiwania Kandydatów (warunek konieczny)
  • Silna orientacja na klienta wewnętrzego
  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Otwartość na dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania każdego dnia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Samodzielność i możliwość pracy z najlepszymi w branży
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne, fantastyczną atmosferę pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia dopasowane do Twoich potrzeb
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.