Szkoła policealna (ponadgimnazjalna), Nauczyciela przedmiotu Anatomia

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła policealna (ponadgimnazjalna)
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Policealna GoWork.pl
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Żurawia
Nr domu: 47
Kod pocztowy: 00-680
Telefon: 226221309
Email: katarzyna.kobuszewska@gowork.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: medyczne
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-05-15
Termin składania dokumentów: 2018-08-15
Opis oferty pracy:

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców
w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia
o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszej Szkoły Policealnej w WARSZAWIE poszukujemy:

Nauczyciela przedmiotu Anatomia
Warszawa
nauczyciel/anatomia/waw/2018

Obowiązki:
Prowadzenie zajęć w trybie zaocznym i/lub dziennym z przedmiotu:

  • Anatomia

Wymagania:
• wykształcenie typowo medyczne lub pokrewne (pielęgniarstwo, promocja zdrowia)
• przygotowanie pedagogiczne,
• mile widziane doświadczenie w pracy w szkole,
• mile widziane osoby posiadające uprawnienia egzaminatora wydane przez CKE,
• mile widzialne prowadzanie działalności gospodarczej.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją odnośnie kwoty brutto za godzinę szkolenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.