Szef Produktu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z branży RETAIL (non-food) o silnej pozycji rynkowej, poszukujemy doświadczonych kandydatek/kandydatów na stanowisko Menedżera Grupy Asortymentowej, który będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju powierzonej kategorii.

Szef ProduktuMiejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • odpowiedzialne zarządzanie ofertą handlową w ramach powierzonej kategorii;
  • aktualizacja oferty, wybór dostawców, negocjacje warunków handlowych i zapewnianie dostepności produktów;
  • wspieranie ekip sklepowych w prawidłowym wprowadzaniu nowych produktów;
  • analiza trendów w powierzonej kategorii;

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Menedżera Kategorii/Szefa Produktu/Kupca w kategoriach non-food, DIY;
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość MS Office;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne;
  • proaktywność, zaangażowanie i umiejętność wywierania wpływ;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

Oferujemy:

  • umowa pracę w organizacji o silnej pozycji rynkowej;
  • duża możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość skorzystania z bigatego pakietu benefitów (m.in. prywatnej opieki medycznej;
  • grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport);
  • przyjazna atmosfera pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.