Szef Centrum Logistycznego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Na zlecenie naszego klienta - globalnego operatora logistycznego - poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Szef Centrum LogistycznegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie centrum logistycznym obsługującym klientów z branży e-commerce
  • Odpowiedzialność za P&L podległego CL
  • Nadzór nad wskaźnikami jakościowymi oraz ich raportowanie
  • Wdrażanie nowych klientów oraz kontakt z obecnymi w obszarze kluczowych zagadnień związanych z ich obsługą
  • Wspieranie działu handlowego w pozyskiwaniu nowych klientów

Wymagania:

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na managerskim stanowisku w firmie z branży logistyki kontraktowej
  • Mile widziani kandydaci z operacyjnym doświadczeniem w obszarze e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz obsłudze klienta
  • Umiejętność sporządzania budżetu i zarządzania poprzez koszty i cele
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku poziom w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rynkowe wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej podstawy, rocznej premii oraz niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość dołączenia i tworzenia jednego z najszybciej rozwijających się działów w organizacji klienta
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.