Oferta wyróżniona

Systems Analyst

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która posiada:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub podobnym.
  • Doświadczenie w pracy w roli analityka w strukturach IT lub w strukturach sprzedażowych.
  • Wiedzę i doświadczenie związane z wdrażaniem systemów CRM opartych o technologię SAS (środowisko RealTime i Batch) oraz znajomość architektury webserwisów (SOAP, REST).
  • Rozwinięte zdolności analityczne.
  • Umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej wspierającej wytwarzanie oprogramowania oraz dokumentacji utrzymaniowej (np. Enterprise Architect, JIRA, SVN, Confluence).
  • Umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • Uczestnictwie w realizowanych projektach rozwoju systemu CRM opartego o technologię SAS, bazę danych Oracle i webserwisy.
  • Wsparciu w pozyskiwaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.
  • Prowadzeniu analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu CRM.
  • Udziale w definiowaniu wizji w wypracowaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu CRM oraz ich dokumentowanie.
  • Przygotowaniu dokumentacji technicznych i funkcjonalnych dla opracowywanych rozwiązań
  • Współpracy z zewnętrznymi dostawcami.
  • Realizowaniu zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.
  • Udziale w wycenach projektów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii informatycznych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
  • Pracę w zespole specjalistów o szerokim zakresie kompetencji.
  • Bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP