Opis stanowiska pracy

6-16-55428

W związku z globalnie innowacyjnym projektem sieci 5G w obrębie telekomunikacji dla naszego klienta, międzynarodowego lidera wśród dostawców usług elektroniki oraz najnowszych urządzeń, poszukujemy System Architekta.

System Architect - 5G Cloud
Kraków

Będziesz uczestniczył w międzynarodowym, rewolucjonizującym sieci komórkowe projekcie.

Do obowiazków będzie należało tworzenie, analiza i utrzymywanie wymagań systemowych dla elementów sieci szkieletowej 5G. Projektowanie architektury funkcji sieciowych (CNF) w oparciu o Cloud Native Platform, Microservices architecture. Dekompozycja wymagań systemowych na poszczególne funkcje sieciowe. Zarządzanie zmianami wymagań, architektury, designu.

Wymagania:
- Doświadczenie w tworzeniu architektury i designu oprogramowania z użyciem oprogramowania Open Source (np. Kubernetes, Docker, Kafka, gRPC, Protocol Buffer, REST)
- Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań programistycznych w oparciu o chmurę obliczeniową (e.g. AWS, Azure, Openstack)
- Umiejętność tworzenia aplikacji w oparciu o architekturę MicroServices
- Doświadczenie w tworzeniu oprogramownia dla systemu Linux.

Korzyści:
- Praca z doświadczonymi specjalistami wewnątrz dynamicznego, międzynarodowego środowiska
- Najnowsze rozwiązania technologiczne, praca w ciekawych, innowacyjnych projektach
- Pakiet benefitów: opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z ośrodków sportowych, kupony lunchowe
- Atrakcyjny pakiet relokacyjny wypłacany przez cały rok
- Konkurencyjne wynagrodzenie.

Recruitment Agency no. 812.

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria