Supply Chain Representative with German

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Przetwarzanie zamówień maszyn i części zamiennych w wewnętrznym dziale sprzedaży dla naszych klientów w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • Przetwarzanie dostaw gwarancyjnych i zwrotnych dla naszych międzynarodowych klientów
  • Organizacja transportu towarów i przygotowywanie wymaganych dokumentów
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników sprzedaży w terenie
  • Wsparcie w rozpatrywaniu reklamacji i przygotowywaniu korekt faktur
  • Obsługa zakupów materiałów na całym świecie i przetwarzanie zamówień w SAP/SBO
  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz sprawdzanie i zapewnianie terminów dostaw
  • Wsparcie administracyjne dla miesięcznych raportów logistycznych

WYMAGANIA:

  • Wiedza handlowa/logistyczna (kalkulacje, handel, podatki, cło)
  • Wiedza i doświadczenie w przetwarzaniu zamówień lub zakupach
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość popularnych aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel i Outlook)
  • Podstawowa znajomość SAP/SBO B1 lub podobnego systemu ERP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy z ludźmi
  • Silne umiejętności organizacyjne i wysokie poczucie obowiązku

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie, Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Fundusz socjalny (Empik, Decathlon, bilet do kina lub karta sportowa, itp.)
  • Nagrody uznaniowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy