Supply Chain Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze stałym rozwojem organizacji na polskim rynku, poszukujemy doświadczonych kandydatów na nowo utworzone stanowisko Supply Chain Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów związanych z centralizacją i optymalizacją procesów w ścisłej współpracy z Globalnym Dyrektorem Łańcucha Dostaw.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada w Polsce 2 zakłady. Firma rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce, a dodatkowo jest jednym z europejskich liderów w swojej kategorii produktowej. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw, w tym planowanie i koordynacja transportu, magazynowania, dystrybucji i zapasów
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym negocjowanie umów i warunków handlowych
  • Nadzorowanie procesu zakupowego, w tym ocenianie i wybieranie dostawców oraz monitorowanie ich wydajności
  • Prognozowanie zapotrzebowania na surowce i materiały
  • Opracowywanie strategii i działań w celu optymalizacji procesów zaopatrzenia oraz obniżenia kosztów
  • Analiza danych i raportowanie wyników

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z łańcuchem dostaw
  • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych oraz systemów informatycznych wspierających zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami oraz w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w warunkach presji czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, ekonomia)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole profesjonalistów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page