Studniarz Wiertacz studni głębinowych z doświadczeniem

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia i od 15 lat rekrutujemy ludzi dla ludzi – budowanie partnerskich relacji z kandydatami stanowi dla nas klucz do sukcesu.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy wykonującej studnie głębinowe z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko wiertacza – studniarza. Nasz Klient nieprzerwanie działa na rynku od 2016, oferując usługi wiercenia studni pod budynki mieszkalne, pod systemy nawadniania, do osuszania terenu i przeciwpożarowe na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Zakres obowiązków:

wykonywanie studni na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego (przygotowanie maszyny, placu, wykonanie odwiertu, założenie filtra, obsadzenie rur, wykonanie pompowania wstępnego)

Oferujemy:

• umowę o pracę (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)

• zarobki w przedziale – 8-12 tys. zł/msc. netto + premia uznaniowa

• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

• zwrot za paliwo

• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

• jasny proces rekrutacji: telefoniczna rozmowa z nami -> telefoniczna rozmowa z Klientem -> dzień próbny -> możesz zaczynać!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje zgłoszenie za pomocą poniższego linku aplikacyjnego (nie zapomnij o zaznaczeniu odpowiedniej zgody/zgód).

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Czekamy na Twój telefon – służymy pomocą!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku wiertacza min. 2 lata

• znajomość wiercenia metodą płuczkową

• prawo jazdy kat. B

• dyspozycyjność do pracy przy projektach w różnych lokalizacjach

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna