Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • ewidencja i archiwizacja wiadomości mailowych, pism, dokumentacji;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach;
  • czynności pomocnicze w biurze.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • status studenta studiów zaocznych;;
  • dyspozycyjność od pn.-pt. w godz. 8:00-16:00;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem;
  • prawo jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • pracę od pn.-pt. w godzinach 8:00-16:00;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie działającej w branży telekomunikacyjnej;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • miłą atmosferę pracy.

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia... ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawca realizuje projekt pn. „Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia” na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż