Michael Page Michael Page

Store Manager

Naszym klientem jest renomowana, międzynarodowa firma z branży retail, posiadająca sieć kilku luksusowych sklepów w Polsce. Wysoka jakość oferowanych produktów, aktywna obsługa klienta, dbałość o pracownika i praca w stabilnym środowisku pracy, to jedne z kluczowych atutów oferty.

Informacje o kliencie

Obecnie do jednego z kluczowych sklepów w Warszawie poszukujemy dynamicznego Kandydata na stanowisko Kierownika Sklepu.

Opis stanowiska

  • Organizacja codziennej pracy podległej jednostki handlowej zlokalizowanej w popularnym centrum handlowym w Warszawie o dużym trafficu (powierzchnia ok. 60m2, 4-5 pracowników)
  • Motywowanie pracowników poprzez zaangażowanie w rozwój firmy
  • Rekrutacja, szkolenie i zapewnienie rozwoju pracowników
  • Analiza wyników, dbałość o realizację budżetów sprzedażowych, bieżące raportowanie
  • Przestrzeganie procedur związanych z funkcjonowaniem sklepu
  • Aktywna obsługa klienta mająca na celu budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki
  • Wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych
  • Udział we współtworzeniu merchandisingu i visualu sklepu

Profil kandydata

  • Min. 2 letnie poparte sukcesami doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w sklepie retail (preferowane marki premium / selektywne)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie (wyznaczanie celów, motywowanie i rozliczanie z zadań)
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów
  • Nastawienie na najwyższe standardy w obsłudze i podejściu do klienta
  • Optymizm, codzienny uśmiech, pozytywna energia
  • Umiejętność analizy wskaźników biznesowych i wyciągania z nich wniosków
  • Kreatywność i dynamika w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w sektorze dóbr selektywnych / premium
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń umożliwiający ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page